Klimatyzacja SEO

niech linki oddychają

Zwiastun promujący słynnych Włatców móch

Premiera pełnometrażowego filmu o klasie IIb już za dziewięć miesięcy. Humor animacji dla części widzów jest dość głupi, dla drugich raczej kompromitujący, a dla innych niestety śmieszny.

Pokazywany przez stacje TV4 i MTV serial animowany dla dorosłych "Włatcy móch" zdobył już tak wielką popularnością, że jego pomysłodawcy postanowili zrobić jego wersję pełnometrażową. Co prawda decyzja została podjęta już jakiś czas temu, ale doniesienia były znikome. Ostatnio dowiedzieliśmy się, że premiera planowana jest na styczeń następnego roku, a już dziś chcemy pokazać Wam zapowiedź do tej animacji, którą zobaczyć można tutaj "Włatcy móch".

Serial "Włatcy móch" jest realizowany we wrocławskim studiu RMG i jest pokazywany w dwóch wersjach - ocenzurowanej (od 16 lat) i bez cenzury (od 18 lat). Kreskówkowymi gwiazdami serii są czterej uczniowie klasy IIb, z których najlepiej poznać dał się Czesio, ich nauczycielka - Pani Frał oraz higienistka. Oglądalność internetowa animacji stanowi 2/3 wszystkich jego widzów. Obraz ma zostać sprzedany zagranicę (Wielka Brytania, Niemcy), ponoć trwają już rozmowy.

Czesio na pytanie Pani Frał "Dziecko, czy ty kiedyś widziałeś jak wygląda słonko?" mówi: "Nie, bo mnie razi, a potem są takie krechy na oczach". Tak wygląda serial i choć jest ubarwiony i dla niektórych nie ma żadnego sensu, to czy aby na pewno ośmiolatek nie może tak odpowiedzieć na proste pytanie?

Tagi: włatcy móch  czesio  kreskówka  animacja  werja pełnometrażowa  tv4  mtv 

Artykuły o podobnej tematyce:
Centrum rozrywki
Kim jest Czesio
Tysiąc złych uczynków
Włatcy Móch
Zabawne Filmy
Słów kilka na temat bajek
Włatcy Móch
Włatcy Móch
Włatcy much czyżby poslki Sout Park
Obróbka zdjęć

Aktywność robotów sieciowych: Google: 66, MSN: 21, Yahoo: 12

Menu:

biznes   download   forum   gry   internet   kraków   kredyty   kursy   meble   meble kuchenne   mieszkania   mp3   muzyka   nauka   nieruchomości   osk   osrodki   poznań   pozycjonowanie   prawo   reklama   rozrywka   seo   sklep   sport   szkoły   warszawa   wroclaw   zakłady bukmacherskie   zdrowie