Klimatyzacja SEO

niech linki oddychają

Czy kurierowy przyda się nawigacja

Niedługo zostanę kurierem samochodowym i jakoś mnie natchnęło, aby zainteresować się systemami nawigacji samochodowych. Czy przyda mi się takie urządzenie?

Wkrótce zostanę posłańcem samochodowym i tak mnie natchnęło, ponieważ znam Katowice na tyle, żeby nigdy nie założyć, że się zgubiłem, ale dokładnych adresów i nazw ulic niestety nie znam. Więc może mogłaby mi w tym pomóc nawigacja navigon z ekranem HP. Fajne urządzonko, tak zwany GPS, który prowadzi cię za rękę do adresu, który mu wprowadzisz. Położenie samochodu, którym jedziemy pokazuje satelita w kosmosie tak, że system zawsze wie dokładnie, gdzie jesteśmy.Za sprawą tego nie musiałbym zmieniać kartek mapy co chwila i wpatrywać się, czy na pewno dobrze jadę. Tutaj wdzięczny damski głos pokieruje mnie prosto do celu. Wystarczy podać nazwę ulicy, która nas interesuje, a reszta dzieje się sama. Bardzo to komfortowe! Do tego monitor urządzenia jest dziewięciocalowy i czytelny, jak na tego typu urządzenie. W ogóle monitory hp to bardzo dobre urządzenia w swoim segmencie. Tak samo jak notebooki hp. Niedługo idę na spotkanie informacyjne do kurierów, więc zapytam się, czy dołożyliby mi się do takiego urządzenia.UPDATE: Właśnie wróciłem ze spotkania. Okazało się, że każdy kurier dostaje jako osprzęt od nich takie cudo. Świetnie! Już ich lubię. Biorę się więc ostro do roboty.

Tagi: kurier  monitory  hp  navigon  samochodowa  nawigacja  laptopy  notebooki 

Artykuły o podobnej tematyce:
Pozycjonowanie , optymalizacja i reklama strony
Klimatyzacja chłodnictwo
Hosting stron www
Komisy samochodowe w Polsce
Usługi komputerowe
Podstawowe informacje na temat tonera HP CB435A
Oszczędność w firmie od zaraz - sprawdź jak
Serwery wirtualne
cb radio serwis naprawa
Profesjonalny Chip Tuning

Aktywność robotów sieciowych: Google: 80, MSN: 23, Yahoo: 36

Menu:

biznes   download   forum   gry   internet   kraków   kredyty   kursy   meble   meble kuchenne   mieszkania   mp3   muzyka   nauka   nieruchomości   osk   osrodki   poznań   pozycjonowanie   prawo   reklama   rozrywka   seo   sklep   sport   szkoły   warszawa   wroclaw   zakłady bukmacherskie   zdrowie