Klimatyzacja SEO

niech linki oddychają

Wzrost znaczenia sektora finansowego

Sektor usług finansowych w naszym kraju prężnie się rozwija a produkty finansowe dla osób fizycznych oraz firm cieszą się coraz większą popularnością na polskim rynku.

Sektor usług finansowych w naszym kraju prężnie się rozwija a produkty finansowe dla osób fizycznych oraz firm cieszą się coraz większą popularnością na krajowym rynku. Codziennie docierają do nas nowe spoty reklamowe gdzie zachwalane są darmowe konta osobiste banków, okazjonalne kredyty gotówkowe, czy lukratywne fundusze inwestycyjne. Nasze portfele wypełniają liczne karty kredytowe a nasze dzieci już od 13 roku życia mają własne konta młodzieżowe. Przykładów można by mnożyć. Taka sytuacja świadczy o postępującym rozwoju polskiej gospodarki, która powoli przekształca się w gospodarkę zaawansowaną, opartą o usługi, a nie jak przed laty, o przemysł ciężki. Perspektywa najbliższych lat zapowiada się jeszcze bardziej kolorowo. Im więcej banków, instytucji pożyczkowych, czy leasingowych będzie oferowało swoim klientom różnorodne kredyty gotówkowe, kredyty dla firm, czy atrakcyjne kredyty samochodowe i leasing, tym produkty te będą tańsze. Szczególnie widoczne jest to w dziedzinie produktów typowo finansowych. Powoli standardem staje się darmowe konta osobiste i karty kredytowe, a opłaty ponosić musimy jedynie za rzeczywiście przeprowadzane operacje, a nie sam fakt posiadania konta, czy karty. Taka sytuacja poprawia konkurencję na rynku i z pewnością jest korzystna dla wszystkich nabywców produktów i usług finansowych. W rozwiniętych gospodarkach przestajemy konkurować ceną, a zaczynamy jakością.Pakiety usług stają się coraz szersze, a sprzedawcy prześcigają się by zaspokoić nawet najbardziej wyszukane potrzeby klientów. Taka sytuacja ciągnie też za sobą pewne zagrożenia: klient udaje się do banku tylko otworzyć konto osobiste, a wraca wyposażony w 3 karty kredytowe: złota, srebrną, platynową, super tani kredyt gotówkowy, agresywne fundusze inwestycyjne na rynku azjatyckim o dużym ryzyku, a po paru miesiącach pojawiają się problemy z zadłużeniem i pozostaje już tylko jedno – windykacja.

Tagi: kredyty  konta osobiste  kredyty gotówkowe  kredyty samochodowe  lokaty 

Artykuły o podobnej tematyce:
Katalog firm rachunkowych
Masz okazję jedną na milion
Idziemy po kredyt
Pozyczka hipoteczna
Ile kosztują nas święta
Kredyt mieszkaniowy a spread walutowy
Szybkie kredyty - Małe oprocentowanie.
Idziemy po kredyt
Pośrednictwo finansowe
Rynek kredytowy w Polsce

Aktywność robotów sieciowych: Google: 66, MSN: 20, Yahoo: 11

Menu:

biznes   download   forum   gry   internet   kraków   kredyty   kursy   meble   meble kuchenne   mieszkania   mp3   muzyka   nauka   nieruchomości   osk   osrodki   poznań   pozycjonowanie   prawo   reklama   rozrywka   seo   sklep   sport   szkoły   warszawa   wroclaw   zakłady bukmacherskie   zdrowie