Klimatyzacja SEO

niech linki oddychają

W Polsce powstanie centrum logistyczne BMW

W Słubicach (Lubuskie) grupa BMW wybuduje centrum logistyczno-magazynowe. Będą w nim składowane części zamienne i akcesoria na potrzeby polskich i niemieckich spółek BMW.

Generalnym wykonawcą inwestycji jest belgijska firma Immo Industry Group (IIG), specjalizująca się w realizacji inwestycji w branży nieruchomości inwestycyjne przemysłu.

Jak poinformowała PAP IIG, gotowa jest dokumentacja i projekt, a w tej chwili trwają prace ziemne na terenie budowy. Zakończenie inwestycji przewidziane jest na maj 2008 roku.

Centrum powstaje na 3,5-ha gdzie znajdują się działki inwestycyjne
na terenie Kostrzyńsko- Słubickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. W ciągu kilku najbliższych miesięcy stanie tam nowoczesny magazyn o powierzchni 15 tys. metrów kwadratowych wraz z zapleczem biurowym.

"Inżynierowie IIG przygotowali projekt spełniający indywidualne rozwiązania logistyczne BMW, który przewiduje możliwość rozbudowy powierzchni magazynów o dodatkowe 5,9 tys. metrów kwadratowych" - powiedział Marek Foryński z IIG.

Umiejscowienie inwestycji w Słubicach nie jest przypadkowe. To dobre grunty inwestycyjne
. Najważniejsza dla BMW była strategiczna lokalizacja przy międzynarodowej trasie E-30 - głównym szlaku komunikacyjnym łączącym Polskę i Niemcy.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że inwestycja w Słubicach ma kosztować ok. 30 mln zł, a zatrudnienie w centrum znajdzie około 70-80 osób.

Grupa BMW, w skład której wchodzą nie tylko marki samochodów BMW, ale i Mini i Rolls Royce, posiada 23 zakłady produkcyjne w 13 krajach.

Niemiecki koncern należy do 10 największych producentów samochodów na świecie. Przedsiębiorstwo wytwarza także motocykle i skutery pod marka BMW oraz jest właścicielem stajni Formuły 1 BMW Sauber. Siedziba firmy znajduje się w Monachium. Nie wykluczone, że kolejne tereny inwestycyjne
zostaną zauważone przez firmę BMW

Tagi: oferty inwestycyjne  gminy  powiaty  działki inwestycyjne  nieruchomości inwestycyjne  tereny inwestycyjne  grunty inwestycyjne  inwestorzy 

Artykuły o podobnej tematyce: Brak artykułów o zbliżonej tematyce.

Aktywność robotów sieciowych: Google: 58, MSN: 18, Yahoo: 35

Menu:

biznes   download   forum   gry   internet   kraków   kredyty   kursy   meble   meble kuchenne   mieszkania   mp3   muzyka   nauka   nieruchomości   osk   osrodki   poznań   pozycjonowanie   prawo   reklama   rozrywka   seo   sklep   sport   szkoły   warszawa   wroclaw   zakłady bukmacherskie   zdrowie