Klimatyzacja SEO

niech linki oddychają

Mapa Polski opracowana przez Google.

Sprawdż jak wygląda mapa miejscowości w której mieszkasz przedstawiona na mapach google-a. Możesz zobaczyć swoją miejscowość na zdjęciu satelitarnym.

Potentat na rynku wyszukiwarek internetowych wprowadził nie dawno usługę google maps. Na mapach prezentowanych przez googla możemy zobaczyć w zasadzie każdy zakątek kuli ziemskiej.Można oczywiście zapoznać się z mapa polski ale również mapa anglii oraz mapa irlandii. Mapy przedstawiają nie tylko mapy drogowo-geograficzne ale również dokładne mapy ze zdjęciami satelitarnymi.Nie mniej jednak należy zauważyć że aktualność tych map zarówno drogowych jak i satelitarnych pozostawia wiele do życzenia. Z drugiej strony mając na uwadze obszar jaki obejmują mapy udostępnione przez google-a trzeba powiedzieć że wykonali szmat dobrej roboty.Jedną z ciekawszych funkcjonalności jakie co jakis czas dokładają twórcy map jest możliwość przeglądania zdjęć 3d ulic.
Niestety nie wiadomo jak długo przyjdzie nam czekać żeby zobaczyć ulice polskich miast. Pozostaje nam tylko liczyć na to iż nie będzie to trwało zbyt dlugo.

Tagi: mapa  mapy  plany miast  polska  warszawa  gdansk  katowice 

Artykuły o podobnej tematyce:
Monitoring miasta
Plyta osb
Gdynia
Spawanie
Klimatyzacja chłodnictwo
Kursy tańca Kraków, taniec
Szukasz wykonawcy swojego domu? dobrze trafiłeś
Nauka tańca Warszawa
Kronopol
Płyta osb

Aktywność robotów sieciowych: Google: 74, MSN: 36, Yahoo: 35

Menu:

biznes   download   forum   gry   internet   kraków   kredyty   kursy   meble   meble kuchenne   mieszkania   mp3   muzyka   nauka   nieruchomości   osk   osrodki   poznań   pozycjonowanie   prawo   reklama   rozrywka   seo   sklep   sport   szkoły   warszawa   wroclaw   zakłady bukmacherskie   zdrowie