Klimatyzacja SEO

niech linki oddychają

O Małyszomani

Miliony odetchnęły z ulgą. Co z tymi, którzy złowrogo pomrukiwali po konkursie (4-ech|czterech} skoczni? Będą się cieszyć, dalej nic nie rozumiejąc...a może...?

Wszyscy kibicują wielkiemu skoczkowi, choć emocje co-nieco zmalały. Tysiące bezradnych rodaków pyta się dlaczego mistrz spadł z piedestału? Przerażenie, zgrzyt zębów i obwisły biało-czerwony materiał. Znani fachowcy gimnastykują się przed mediami, żeby wyjaśniać, uspokajać, pocieszać. Niczym psychiatrzy prowadzą ogólnonarodową terapię. Włodarze opinii każą siedzieć cicho tym, którzy nieśmiało bąkają o faktach. Bo - To się nie sprzeda, nie zadowoli. Tylko kogo?
Iluzja poczyni cuda. Ale czy mistrz jest czarodziejem? Czy warto poświęcać wielki talent i sympatię człowieka na 5 minut sławy dziennikarzy i krótkotrwałej ulgi milionów zmęczonych życiem Polaków. Jakże nudno brzmi fakt, że skoki narciarskie to sport. Że sport jest nieprzewidywalny, dlatego taki fascynujący. Że są wzloty i upadki. Wreszcie, że mistrz jest i będzie wielki, bo osiągnął sukces i gra dalej. Może nie być w formie, bo forma to wysiłek, to wyrzeczenia, to przede wszystkim organizm. Natura to natura, ale media chcą zmieniać naturę, bo tego chcą kibice, czy raczej pseudo-kibice. Ale nie oskarżajmy, choć powinno się powiedzieć Nieładnie panowie, Nieładnie. To takie typowe dla Polaków ignorancja i reakcje rozkapryszonego malucha (www.sts.pl).Mamusia Polka rozpieszcza swoje dzieci, a one nie są zdolne żyć samodzielnie. Wymagają wody o smaku mleka, gdy go brakuje. Nieważne, że to nieprawdziwe, ważne, że smakuje jak prawdziwe. Brrr, nieładnie. Mądrość tłumu staje się katorgą jednostki. Dajmy spokój mistrzowi, jest wielki i nie musi tego udowadniać spoconym showmenom. Zajmijmy się sobą, bo jesteśmy tacy, jak nas widać ze szczytu mamuta. Malutcy, rozwrzeszczani, sztucznie podnieceni. Budzimy się z ręką w nocniku i szukamy winnych, bo ktoś musi być winny, przecież nie ja! Konkurs w Zakopanem. Miliony chcą zapomnieć o codzienności i lecieć daleko, daleko... Co się wydarzy? Nie wie nikt, ale prawdziwa fascynacja to sport sam w sobie. To emocje związane z samym oglądaniem wyczynów sportowców, nie tylko z samym Małyszem. A przede wszystkim sport to sport moi drodzy, nie przenośmy pragnień, oczekiwań z nim związanym na inne dziedziny. Czy jednak nie mamy do czynienia z nieuleczalną na razie chorobą małyszomanią? Jak każda choroba może być zła, więc radzę zastosować profilaktykę w bardzo lekkiej postaci: myśleć ludzie, myśleć! Co się wydarzyło? Mistrz skoczył wyśmienicie, pan prezydent dumnie podniósł dłonie ku niebiosom. Byle tak dalej, byle tak dalej (www.efortuna.pl).Miliony odetchnęły z ulgą. Co z tymi, którzy źle pomrukiwali po konkursie (4-ech|czterech} skoczni? Będą się cieszyć, dalej nic nie rozumiejąc...a może...? Wiedza o skokach od czasu spektakularnych sukcesów Małysza stała się priorytetem. Wyjście z progu, sprzyjający wiatr to taki, niesprzyjający taki, kombinezony, kaski, długość nart. Źle, że ta wiedza się nie przekłada na zrozumienie czym w ogóle te skoki są, że ich historia jest ogromnie długa i doskonale pokazuje jaki jest sport. Bo o sport powtórzmy z uporem tu chodzi. Nie o reklamy, wydumane dyskusje, filmy, zdjęcia i gadżety. Choć, niestety machina ruszyła i już jej nie zatrzymamy, ale może...hm...czas skończyć z ignorancją (www.totolotek.pl).Tylko słysząc teraz głos komentatorów: Małysz wreszcie skoczył! Małysz zaczął skakać jak kiedyś! Mistrz nie zawiódł! i tym podobnie, mam wątpliwości. Ależ pewnie się czepiam, no i o co w ogóle pani chodzi! No właśnie, o co?

Tagi: o sporcie  co to sport  sport  małyszomania  o małyszomani 

Artykuły o podobnej tematyce:
Obstawianie zakładów bukmacherskich
Zakłady online
Zakłady bukmacherskie
Zakłady bukmacherskie online
Zakłady sportowe - Bet-at-home
Czy Polacy przestaną kupować sprzęt w marketach?
Sporty drużynowe
Zakupy USA
PCfiles.pl - gry i programy dla Ciebie
Ćwicz na zdrowie

Aktywność robotów sieciowych: Google: 52, MSN: 18, Yahoo: 58

Menu:

biznes   download   forum   gry   internet   kraków   kredyty   kursy   meble   meble kuchenne   mieszkania   mp3   muzyka   nauka   nieruchomości   osk   osrodki   poznań   pozycjonowanie   prawo   reklama   rozrywka   seo   sklep   sport   szkoły   warszawa   wroclaw   zakłady bukmacherskie   zdrowie