Klimatyzacja SEO

niech linki oddychają

Counter Strike 1.6

Ma ona mieć odmłodzoną grafikę i wiele ciekawych typów rozgrywki. Być może również z ulepszoną grafiką będziemy mogli grać po sieci w zwykłego CS, ale nie wiadomo jak te plany mają się do Half Life 2, którego premiera została przesunięta przez &quo

Half-Life to już dość bardzo stary fpp wyprodukowany przez VALVE. Jednak jego silnik był na tyle dobry, że wykonano wiele modów (modyfikacji) tej gry. Jednym z nich jest Counter Strike. Najlepsze jest to, że jest on całkowicie darmowy. Jednak cieszyć się nim mogą tylko posiadacze dostępu do sieci, bo to typowa gra w trybie mulitplayer. No cóż pozostaje czekać i zacierać ręce, bo to naprawdę bardzo dobre tytuły fpp, które raczej napewno zobaczą świat w 2004 roku. No tak ja tu o planach, a zapomniałem o dość ważnej rzeczy mianowicie wymganiach sprzętowych CS.
Więc, aby zagrać wmiarę konfortowo w najnowszą wersję trzeba mieć przynajmniej p 500, 128 MB ramu, Gforce 2, około 1.5 GB wolnego miejsca na dysku i stały dostęp do internetu.
To wszystko! Jeśli jeszcze nie grałeś w Counter Strike'a to nie czekaj pędź do sklepu i ściągaj steam'a! No cóż pozostaje czekać i zacierać ręce, bo to naprawdę bardzo dobre tytuły fpp
Counter-Strike (znany jako CS 1.6) to najpopularniejszy dodatek (mod) do gry Half-Life. Counter-Strike został wymyślony wyłącznie do gry w sieci. Z czasem, gdy jego popularność wzrosła, zostały opublikowane dodatki imitujące graczy (tzw. boty) umożliwiające grę w Counter Strike przez osoby nieposiadające dostępu do Internetu.Grają w nią miliony ludzi na świecie i dziesiątki tysięcy Polaków.
Nie brakuje ani polskich serwerów, ani polskich graczy. Cała rozgrywka polega na walce dwóch drużyn (terrorystów i anty-terrorystów) walczących różnymi broniami, lecz ostatecznie mających równe szanse.
Wszystko zależy od umiejętnośći graczy Counter Strike 1.6 składających się na drużyny. Istnieje kilka typów rozgrywek (podkładanie bomb, ratowanie zakładników, ochrona vipa) i mnóstwo map. Wychodzą ciągle nowe uaktualnienia do CS'a. Najnowszym znich jest STEAM oferowany przez VALVE. Można go ściągnąć z counter-strike.pl. Ściągamy gotową grę, nie trzeba mieć nawet zainstalowanego Half Life'a.
Trzeba jednak mieć oryginalny cd-key i właśnie dlatego chcąc grać koniecznie musisz kupić oryginał, który kosztuje około 59 zł. Valve planuje również wydanie .CS: Condition Zero czyli gry podobnej do CS tyle, że w opcji dla jednego gracza. Ma ona mieć odmłodzoną grafikę i wiele ciekawych typów rozgrywki. Być może również z ulepszoną grafiką będziemy mogli grać po sieci w zwykłego CS, ale nie wiadomo jak te plany mają się do Half Life 2, którego premiera została przesunięta przez "wyciek" kodu. Jenak należy pamiętać, że HF 2 może dać początek nowemu modowi CS 2Po prawie pięciu latach Valve opublikowało oddzielną grę, CS: Condition Zero, z zestawem misji dla pojedynczego gracza. W Counter Strike można wcielić się w terrorystów lub antyterrorystów. W zależności od tego, kogo wybierzemy, taką misję mamy do spełnienia (cała drużyna, nie pojedynczy gracz). (Oparte na wikipedia.pl)
Dodam od siebie , ze Counter-Strike polega na obronie i ataku, boombiste'u , badz zakładników. Niby sie wydaje, ze taka prosta gra.... Zobacz, zabij. Jednak w CSie chodzi o umiejetnosci, a także myslenie, bardzo czesto zdarza sie tak, ze znajomosc mapy i przypuszczanie skad wybiegnie rywal , decyduje o zwyciestwie.
Jest takze mało znany tryb gry, zwany Assassination (zamach). Polega on na tym, ze jedna osoba jest tzw. VIPem i musi dobiec do helikoptera, a terrorysci maja przeszkadzać.
W Counter Strike jest masa broni, takich samych jak w naszym normalnym świecie :) Mozna je kupic za pieniadze za zwyciestwo, badz zabitych rywali.

Tagi: counter strike 1.6  cs  valve  gry komputerowe  non steam  counter strike  steam  gry  cs 1.6 

Artykuły o podobnej tematyce:
Zabawy dla dzieci
Zabawy edukacyjne dla dzieci
Gry Java
Świetne gry java
Najlepsza rozrywka w sieci - gry flash
Rage już niedługo zawojuje na rynku gier
Black Jack jak grac aby wygrywac
Pozycjonowanie stron najlepsza reklamą
Od gry do online
Komputery

Aktywność robotów sieciowych: Google: 63, MSN: 17, Yahoo: 29

Menu:

biznes   download   forum   gry   internet   kraków   kredyty   kursy   meble   meble kuchenne   mieszkania   mp3   muzyka   nauka   nieruchomości   osk   osrodki   poznań   pozycjonowanie   prawo   reklama   rozrywka   seo   sklep   sport   szkoły   warszawa   wroclaw   zakłady bukmacherskie   zdrowie