Klimatyzacja SEO

niech linki oddychają

Ile kosztują nas święta

W świątecznym szale zakupów zazwyczaj przeszkadza nam tylko jedna, no może poza ogólnym tłokiem w supermarketach, rzecz brak pieniędzy.

W świątecznym szale zakupów zwykle przeszkadza nam tylko jedna, no może poza ogólnym tłokiem w supermarketach, rzecz brak pieniędzy.I tutaj z odsieczą przychodzą nam przeróżne banki, agencje pożyczkowe czy inne instytucje, które bez problemu oferują nam szybkie kredyty gotówkowe i pożyczki świąteczne. Bierzemy je zazwyczaj bez większego zastanowienia, z myślą że bez problemu i odsetek (bo kto by w święta myślała o odsetkach) spłacimy je kiedy indziej. Do tego kupujemy coś na raty, w końcu to tylko kilkadziesiąt złotych na miesiąc, robimy debety na kartach kredytowych (tu nie widać że wdajemy pieniądze) i zadłużamy swoje konta bankowe. Święta mijają nam w przepychu i ogólnym poczuciu radości.Jednak otrzeźwienie przychodzi tuż po nowym roku, kiedy to musimy jednocześnie spłacać raty wszystkich długów. Wybawieniem w takiej sytuacji mogą okazać się kredyty konsolidacyjne, które połączą nasz długi w jedną przystępną ratę. W przeciwnym razie grozi nam pułapka zadłużenia i zaciągać będziemy kolejne kredyty gotówkowe, czy w rachunku na spłatę wcześniejszych zadłużeń.Strzeżmy się bo instytucje wykorzystują naszą uśpioną przed świętami czujność i udzielają kredytów na niekorzystnych warunkach dając wysokie oprocentowanie i pobierając ogromną prowizje. Wydajmy rozsądnie pieniądze! Lepiej jest zakończyć lokatę wieloletnią, czy wycofać fundusze inwestycyjne, niż narazić się na takie nieprzyjemności jak windykacja i komornik.

Tagi: konta osobiste  fundusze inwestycyjne  karty kredytowe  kredyty 

Artykuły o podobnej tematyce:
Katalog firm rachunkowych
Masz okazję jedną na milion
Idziemy po kredyt
Pozyczka hipoteczna
Kredyt mieszkaniowy a spread walutowy
Szybkie kredyty - Małe oprocentowanie.
Idziemy po kredyt
Pośrednictwo finansowe
Rynek kredytowy w Polsce
Banki i kredyty ekspresowe

Aktywność robotów sieciowych: Google: 74, MSN: 27, Yahoo: 40

Menu:

biznes   download   forum   gry   internet   kraków   kredyty   kursy   meble   meble kuchenne   mieszkania   mp3   muzyka   nauka   nieruchomości   osk   osrodki   poznań   pozycjonowanie   prawo   reklama   rozrywka   seo   sklep   sport   szkoły   warszawa   wroclaw   zakłady bukmacherskie   zdrowie