Klimatyzacja SEO

niech linki oddychają

Historia firmy Corel

Firma Corel była założona na początku lat dziewięćdziesiątych w Kanadzie. Zapoznaj się z historią jednej z największych korporacji programistycznych.

Corel został uruchomiony w okolicach Michael Cowpland w1985, kto zamierzał to być miejscem badawczym. Przedsiębiorstwo widziało wielki sukces wcześnie w wysoki technicznym rozkwicie lat dziewięćdziesiątych z produktem CorelDraw i stał się, przez czas, największą firmą oprogramowania w Kanadzie. Corel zrobił, że wielu wczesnych inwestorów jest bardzo bogate, ale jego silny wzrost nie trwał. To usiłowało rywalizować z Microsoft po nabyciu WordPerfect oprogramowanie w 1996, ale to nic nie dało. Corel został zmuszony, by nieść jaja - poza dużymi numerami pracowników i Cowpland został poddany śledztwu przez Ontario Bezpieczeństwa Komisja dla handlu.Dotycząc zakupu WordPerfect, Cowpland uwierzył, że WordPerfect mógłby być wielki. To była klasyczna perspektywa marketingu, ale zasadniczo flawed, być może odbijając brak Cowpland wiedzy specjalistycznej w przemyśle oprogramowania. W przeciwieństwie do rzeczy jedzenia, programy oprogramowania mają silny zgodność zależności, które robią okopane podania dużo mocniej, by rywalizować przeciw. Word Perfect nawet, jeśli został sprzedany silnie z spostrzeżoną korzyścią, też potrzebowałby być ważnym powodem dla istnienia Microsoft Słowo użytkownicy, by przełączyć i nowi użytkownicy ogólnie chcą być kompatybilny z istniejącymi użytkownikami.Corel też nie zdołał zatrzymać Microsoft od pchnięcia pre załadowanych kopii Słowa na nowe komputery, strategię, która wyżarła wyższy rynkowy udział WordPerfect. Jednakże, ponieważ przedsiębiorstwo nie dłużej jest zależnym od tych sam reguł rządzący publicznie sprzedawane korporacje teraz, te żądania mogą być trudny, by zweryfikować. Wielu użytkowników WordPerfect otrzymało ich oprogramowanie jako ładowanie wstępne na ich nowym komputerze. Corel ogólnie nalicza producenta sprzętu komputerowego bardzo małego na kopii dla oprogramowania standardowego.Nabywanie WordPerfect też zmieniło strategię samego Corel. Podczas gdy Systemy cegły niewypalanej pozostały w grafice i biznesie oprogramowania działalności wydawniczej, Corel już nie był nagle wyłącznie w tej kuli. Zapora nowych projektów, takie jak Corel Wideo, Barista Java- oparty format wymiany dokumentu), Corel WordPerfect Orszak Dla Java ( kosztowna zawiedziona próba, by zrobić Aplet Java AWT przepisuje orszaku Corel produktów), Corel Komputer i Linuks Corel, tankowana spekulacja, że Corel próbował przerobić siebie ale nie był pewny jak, albo, że oni byli rzucając rzeczą w ściany i spoglądając widzieć co obstawałoby.

Tagi: programy  soft  sklep  zakupy  software  corel  oprogramowanie 

Artykuły o podobnej tematyce:
Darmowy antywirus programem szpiegującym
Soft-start, sieci
Nielegalnie piękna bielizna
Jak nie dać się nabrać w sklepie telewizorów?
Pozycjonowanie oraz projektowanie stron www
Tworzenie stron www, pozycjonowanie
antywirus
Antywirusy
Dobre zakupy - sklep z winami
Snowboard - moc niezapomnianych wrażeń.

Aktywność robotów sieciowych: Google: 70, MSN: 17, Yahoo: 10

Menu:

biznes   download   forum   gry   internet   kraków   kredyty   kursy   meble   meble kuchenne   mieszkania   mp3   muzyka   nauka   nieruchomości   osk   osrodki   poznań   pozycjonowanie   prawo   reklama   rozrywka   seo   sklep   sport   szkoły   warszawa   wroclaw   zakłady bukmacherskie   zdrowie