Klimatyzacja SEO

niech linki oddychają

ET.ProGames.pl - Enemy Territory

ET.ProGames.pl - Twoje centrum Enemy Territory. Masa plików, zdjęcia artykuły, newsy i wiele wiele innych. Pand 40 fachowych i obszernych poradników i spora baza fragmovie!

ET.Progames.pl jest największym centrum Enemy Territory. Co u nas znajdziesz to fachowe poradniki, obszerną bazę fragmovie w wysokiej jakości streamingu. Nasz download to kilkaset plików - mapy, mody, dodatki i wiele wiele innychWolfenstein: Enemy Territory to samodzielny dodatek do Wolfensteina, który jest jednocześnie jedną z najpopularniejszych strzelanek sieciowych. Realia gry to II Wojna Światowa, podczas której gracze mogą zmierzyć się na pojedynczych mapach lub rozgrywać całe kampanie, składające się z trzech meczy.W grze zawarto dwie podstawowe kampanie: północno-afrykańska oraz europejska, na nie zaś składają się odpowiednio misje w Libii, Egipcie, Tunezji oraz w Niemczech, Szwecji i w okolicach Morza Czarnego. Każdy z graczy wybiera swoją specjalizację spośród pięciu klas postaci: soldier, medyk, inżynier, cover oraz dowódca. Każda z postaci ma unikalny zestaw umiejętności i uzbrojenia, które można polepszać zdobywając doświadczenie podczas rozgrywki. Misje są zróżnicowane, od ataku na wrogi garnizon po eskortowanie celu wrogiej drużyny.Enemy Territory działa na ulepszonym silniku z Return to Castle Wolfenstein, który został wzbogacony m.in. o efekty pogodowe. Co więcej jest w pełni darmową i bardzo grywalną grą!

Tagi: gry  enemy territory  et  download  esport  wolf  wolfenstein 

Artykuły o podobnej tematyce:
Zabawy dla dzieci
Zabawy edukacyjne dla dzieci
Robak w internecie
Bezprzewodowy internet w Stolicy
Nielegalnie piękna bielizna
38 proc. Polaków ma dostęp do sieci internetowej
Zegarki
Gry Java
Uzależnienie od neta to choroba kliniczna
Obstawianie zakładów bukmacherskich

Aktywność robotów sieciowych: Google: 60, MSN: 26, Yahoo: 36

Menu:

biznes   download   forum   gry   internet   kraków   kredyty   kursy   meble   meble kuchenne   mieszkania   mp3   muzyka   nauka   nieruchomości   osk   osrodki   poznań   pozycjonowanie   prawo   reklama   rozrywka   seo   sklep   sport   szkoły   warszawa   wroclaw   zakłady bukmacherskie   zdrowie