Klimatyzacja SEO

niech linki oddychają

Od gry do online

W gry gramy od dawnych czasów, gry sportowe, planszowe i w wieku komputeryzacji, gry elektroniczne. aktualnie przyszła godzina na gry online.

Gry flash powstały za pośrednictwem firmy Macromedia, która zaprojektowała specjalną technologie i język programowania, dla interaktywnych aplikacji, dała możliwość produkowania efektownych stron internetowych, które mogą mieć dźwięk, prezentacje i wszelkie elementy multimedialne i interaktywne. Firma tak także, przygotowała narzędzie do tworzenia elementów flash i mnóstwo innych programów, dzięki którym twórcy stron mogli w prostszy sposób pisać elementy w tej technologii. W kwietniu 2005 roku firmę Macromedia wykupiła znana firma Adobe System.Gry shockwave to kolejne rozwinięcie technologii, która umie więcej od flash, która umożliwia wprowadzenia pełnej trójwymiarowej grafiki wspomaganej przez karty graficzne. Dzięki shockwave w sieci znajduje się wiele gier w pełnym wymiarze 3D, a ich uruchomienie sprowadza się do jednego klęknięcia myszy.Gry online to cudowna zabawa, która jest zawsze dostępną, gdy posiadamy minimalne wymagania, czyli PC i łaczę do sieci. Gry online uruchomimy bezpośrednio w oknie przeglądarki, są to tz. gry flash i shockwave, które od razu włączają się w przeglądarce i po chwili możemy już zagrać bez żadnego instalowania. Wybór takich gier jest ogromny i co dzień przybywa ich nowych.Gry online to nie tylko gry flash i shockwave. Powstało mnogość gier, które przyciągają graczy z całego świata i razem w nich rywalizują, są to gry MMORPG. Większa część tego typu gier, zostały oparte na przeglądarce WWW, znaczy to, iż przeważnie wystarczy się zapisać na stronie z grą i załogować. Rozrywka toczy się na wyświetlanych stronach, które informują nas o statusie i innych zagrożeniach w grze. Przykładem takiej gry może być oGame. Istnieją również gry, które wymagają wszcześniejszego pobrania pliku z grą i jego instalacji. W tym przypadku, rozrywka posiada graficzną oprawę, a nawet w pełnym trójwymiarowym świecie.

Tagi: darmowe gry  gry planszowe  gry gry  gry online  gry java  gry  gry mmorpg 

Artykuły o podobnej tematyce:
Zabawy dla dzieci
Zabawy edukacyjne dla dzieci
Gry Java
Świetne gry java
Najlepsza rozrywka w sieci - gry flash
Rage już niedługo zawojuje na rynku gier
Black Jack jak grac aby wygrywac
Pozycjonowanie stron najlepsza reklamą
Komputery
PCfiles.pl - gry i programy dla Ciebie

Aktywność robotów sieciowych: Google: 84, MSN: 29, Yahoo: 46

Menu:

biznes   download   forum   gry   internet   kraków   kredyty   kursy   meble   meble kuchenne   mieszkania   mp3   muzyka   nauka   nieruchomości   osk   osrodki   poznań   pozycjonowanie   prawo   reklama   rozrywka   seo   sklep   sport   szkoły   warszawa   wroclaw   zakłady bukmacherskie   zdrowie