Klimatyzacja SEO

niech linki oddychają

Czy Polacy przestaną kupować sprzęt w marketach?

Tak jak kiedyś mali sklepikarze konkurowali z olbrzymimi marketami, dziś markety konkurują z dużo tańszymi sklepami internetowymi. Spryciuch.pl - sprawdź gdzie dobrze i tanio kupić.

Mało kto zauważa, że na naszych oczach odbywa się właśnie cicha rewolucja. W początku lat 90-tych, wielu z nas słyszało o protestach małych sklepikarzy. Alarmowali, że nie poradzą sobie z konkurencją powstających jak grzyby po deszczu hipermarketów. Obawiali się, że ich bankructwo jest przesądzone. Jednak ich protesty nie zapobiegły ekspansji sklepów wielkopowierzchniowych w Polsce oraz ich wielkiemu sukcesowi. Polacy polubili kupować w miejscach, gdzie mają do wyboru szeroką gamę towarów i do tego w znacznie niższych cenach. Jednak dzisiaj, daje się zauważyć zupełnie nowy trend. W związku szybkim rozwojem Internetu w Polsce i na świecie, coraz większa rzesza klientów wybiera się do marketów tylko po to, żeby obejrzeć na żywo sprzęt, który chcą kupić. Następnie wracają do domu, czytają opinie i zamawiają go o wiele taniej w Internecie!Właściciele sieci wielkich, znanych nam sklepów sprzedających elektronikę, AGD i innych są bezradni i co gorsza, nawet nie są w stanie oszacować strat. Ich koszty, są bardzo wysokie, bo wiadomo, jak drogie są czynsze za lokale w najlepszych punktach dużych miast, ZUS-y, wypłaty dla pracowników i dziesiątki innych opłat. Sklepy te, nie są już w stanie konkurować ceną z identycznymi produktami oferowanymi w Internecie.Korzyści nie ograniczają się jedynie to zakupu towarów, ponieważ bardzo dużą część naszych wydatków stanowią usługi. Kto z nas, chciałby trafić do księgowego, który nie dba o swoich klientów? Warsztatu samochodowego, który naciąga właścicieli samochodów, żerując na ich niewiedzy, czy dewelopera, który oszukał już dziesiątki klientów!? Dzięki takim serwisom z komantarzami jak Spryciuch.pl na naszych oczach nadchodzi nowa, wielka rewolucja w sposobie kupowania i wybierania wszystkiego, co stanowi najlepszą jakość. I tak jak kiedyś mali przedsiębiorcy nie byli w stanie konkurować z marketami, tak teraz wszystko wskazuje na to, że wkrótce prawie nikt nie będzie w stanie konkurować z Internetem, który obnaża opinie o tandecie.

Tagi: testy  oceny  usługi  zwierzęta  produkty  recenzje  ludzie  opinie  sport  wydarzenia 

Artykuły o podobnej tematyce:
hosting, usługi hostingowe
Beauty Forum dla kobiet
Gdynia
Błyskawiczny rozwój branży GSM
Obstawianie zakładów bukmacherskich
Pierwsze testy superszybkiej sieci internetowej
Jak wybrać firme remontową
Zakłady online
Zakłady bukmacherskie
Zakłady bukmacherskie online

Aktywność robotów sieciowych: Google: 76, MSN: 45, Yahoo: 56

Menu:

biznes   download   forum   gry   internet   kraków   kredyty   kursy   meble   meble kuchenne   mieszkania   mp3   muzyka   nauka   nieruchomości   osk   osrodki   poznań   pozycjonowanie   prawo   reklama   rozrywka   seo   sklep   sport   szkoły   warszawa   wroclaw   zakłady bukmacherskie   zdrowie