Klimatyzacja SEO

niech linki oddychają

Rage już niedługo zawojuje na rynku gier

Nik Kartman, już były szef id Software, w niedawno przeprowadzonym wywiadzie udzielonym Game Informer zapowiedział, że umiejscowienie akcji Rage w post apokaliptycznej rzeczywistości pozwoli firmie na dużą wolność w ekspresji.

Otis Backer, obecny szef id Software, w niedawno przeprowadzonym wywiadzie udzielonym Game Informer zapowiedział, że umiejscowienie akcji Rage w post apokaliptycznej rzeczywistości pozwoli korporacji na większą wolność w ekspresji.

Powodem, dla którego Rage ma takie, a nie inne realia jest fakt, że gra jest na tyle bliska rzeczywistości, że łatwiej będzie uczestnikom gry ją pojąć. Jednocześnie umiejscowienie jej w nie dość dalekiej przyszłości pozwala na zawarcie w niej pewnych elementów fantastycznych.

Daje to nam możliwość wdrożenia unikalnych i nowych typów broni, niekonwencjonalnych trybów rozgrywki, a także innowacyjnego zaopatrzenia. Nie będziemy przywiązani przez to do panujących dzisiaj zasad, konkretnego czasu, czy miejsca. To daje nam pewną wolność w wyzwoleniu w nas kreatywności.

EA na swojej konferencji ogłosiła, że zostanie wydawcą post apokaliptycznrgo shootera tworzonego przez id Software, pod nazwą Rage. Oznacza to, że EA umacja swoją pozycję jako wydawcy. Rage zostanie wydana na Xbox 360, PlayStation 3, PC oraz MAC. Zaprezentowano także zwiastun, trailer. Z pierwszych wrażeń widać, że gra zapowiada się wyśmienicie i będzie obowiązkową pozycją dla graczy lubiących ten gatunek. Do czasu wydania Rage graczą pozostaje Fuel która również zebrała dobre recenzje.

Tagi: rage  ea  gry  gra  xbox  playstation  mac  rozrywka  komputery 

Artykuły o podobnej tematyce:
Zabawy dla dzieci
Zabawy edukacyjne dla dzieci
Darmowe ogłoszenia w Mielcu
Importer sprzętu komputerowego
Importer sprzętu komputerowego
Jak dodać ogłoszenie w Kolbuszowej
Darmowe ogłoszenia w Lublinie
Jak dodać ogłoszenie w Lublinie
Importer sprzętu komputerowego
Gry Java

Aktywność robotów sieciowych: Google: 83, MSN: 40, Yahoo: 50

Menu:

biznes   download   forum   gry   internet   kraków   kredyty   kursy   meble   meble kuchenne   mieszkania   mp3   muzyka   nauka   nieruchomości   osk   osrodki   poznań   pozycjonowanie   prawo   reklama   rozrywka   seo   sklep   sport   szkoły   warszawa   wroclaw   zakłady bukmacherskie   zdrowie