Klimatyzacja SEO

niech linki oddychają

Najlepsza rozrywka w sieci - gry flash

Gry online - które wymagają dostępu do Internetu. Dzielą się nstępująco: gry flash (działające w przeglądarkach) oraz rozbudowane gry serwerowe (np. MMORPG)

Ponieważ w 1990 doszło do nagłego wzrostu popularności Internetu zmieniły się także zapotrzebowania. Następne w kolejne były gry strategiczne w czasie teraźniejszym.
Z nadejściem stron www rozpoczęła się era gier w przeglądarkach. Nie trzeba było już ściągać klientów gier ani męczyć się z ich instalacją, wystarczyło że przeglądarka gracza obsługiwała języki Java i Flash. Często reaktywowano starsze gry jak np. Pac-Man czy Frogger.Przedstawię również Państwu definicje co to jest gra komputerowa:
Gra komputerowa - gatunek gry komputerowej opartej o przeglądarkę WWW (w odróżnieniu od gry online, która również wykorzystuje technologie internetowe, ale jest oddzielną aplikacją). Gry takie to najczęściej po prostu odpowiednio zaprojektowane witryny www.Zaletą tego typu rozrywki jest możliwość ciągłego kontaktu z innymi graczami. Wiele portali internetowych posiada dział gry flash. W internecie jest dużo stron o tematyce grach online np. www.rozrywa.vgh.pl lub stron gdzie znajdziecie typowe gry flash.Pierwsze gry on-line (MUD) powstały w 1980r. i bazowały na prostych plikach tekstowych. Bazowały one na świecie fantastycznym (Dungeons & Dragons) i nosiły zalążki gier RPG. W tym samym czasie powstawały także prostsze gry jak szachy czy odpowiedniki scrabble. Późniejsze nastawienie do gier zmieniło się wraz z Wolfenstein 3D. Była to pierwsza tego typu gra, gdzie gracz dosłownie wcielał się w postać i mógł wpływać na innych.

Tagi: kawały  śmieszne fimiki  rozrywka  humor  dowcipy  gry flash 

Artykuły o podobnej tematyce:
Rage już niedługo zawojuje na rynku gier
Czy Polacy przestaną kupować sprzęt w marketach?
Śmiech to zdrowie
Prison Break - Skazany na śmierć
Mam Talent już na jesieni.
Open'er Festival 2007 - relacja.
Najlepsze dzwonki komórkowe
Rozrywka w Internecie
Teledyski online
Karaoke po polsku

Aktywność robotów sieciowych: Google: 79, MSN: 41, Yahoo: 47

Menu:

biznes   download   forum   gry   internet   kraków   kredyty   kursy   meble   meble kuchenne   mieszkania   mp3   muzyka   nauka   nieruchomości   osk   osrodki   poznań   pozycjonowanie   prawo   reklama   rozrywka   seo   sklep   sport   szkoły   warszawa   wroclaw   zakłady bukmacherskie   zdrowie