Klimatyzacja SEO

niech linki oddychają

Istanbul Jewelry Show II

Internetowa Hurtownia jubilerska.biżuteria złota bardzo często jest produkowana i tworzona z najwyższej jakości materiałów. Do wyrobu biżuterii są takie materiały jak: złoto, srebro, platyna, bursztyn, korale, diament.

Targowa jesień w Europie

Branża jubilerska przygotowuję się do najgorętszego okresu w roku. Z wyprzedzeniem paromiesięcznym hurtownie jubilerskie dokonują zakupów na największych targach jubilerskich w Europie: Istanbul Jewelry Show II w Turcji (28-31. Sierpnia) oraz Vicenza Choice we Włoszech (6-10. września). Nieprzypadkowo najważniejsze targi odbywają się teraz. Jest już po wakacjach, a jednocześnie przed okresem świątecznym. Hurtownicy z całego świata poszukują nowych wzorów i nowych pomysłów na handel biżuteria. A co jest modne i co się będzie nosić z biżuterii złotej ? Kto nadaje ton branży jubilerskiej?
Pierwsze skrzypce grają tutaj styliści włoscy. Od lat są oni uznawani za kreatorów mody biżuteryjnej. We Włoszech mieści się centrum wzornictwa biżuterii. Stąd duża liczba gości na każdych targach jubilerskich w Vicenzy. Z najważniejszych nowości ostatnio wprowadzonych przez projektantów włoskich można wymienić:
-dwa lub nawet trzy kolory złota w jednym wyrobie
-złoto powlekane emalią w fantazyjne wzory
-duże kamienie naturalne (np. topaz, oliwin) połączone ze złotem
-połączenie drewna ze złotem
Ponadto można było zobaczyć na targach w Vicenzy ciekawe zestawienia pereł z diamentami w białym i czerwonym złocie. Wzrok poszukujących wyroby z koralami przyciągały sznury tychże o rozmiarach XXL, połączenia korali z diamentami oprawione w złoto. Eksponowane były kamienie naturalne (akwamaryn, cytrynian) fantazyjnie szlifowane jako elementy dużych naszyjników i bransolet. Sporą cześć targów zajmowali wystawcy diamentów i biżuterii z diamentami. Jest to wynik coraz większego zainteresowania brylantami ze strony klientów na całym świecie. Obok pojedynczych parokaratowych brylantów w pierścionkach o ascetycznej formie można było zobaczyć pierścionki kwiaty z setkami małych brylantów. Podsumowując, należy stwierdzić że Włosi są mistrzami formy i zachowania idealnych proporcji przy projektowaniu biżuterii. Wzory z Włoch zawsze są w awangardzie mody jubilerskiej, widoczne na pierwszych stronach gazet. Gwiazdy filmowe, kreatorzy mody, najmożniejsi tego świata wybierają włoska biżuterię. Dobry smak i trafianie w gusta klientów wyróżniają włoskich producentów. Biżuteria
Z kolei producenci z Turcji specjalizują się w określonych rodzajach asortymentu. Dotyczy to w szczególności pełnych wyrobów z duża ilością kamieni oraz pustych bransoletek i naszyjników. Te ostatnie są bardzo chętnie noszone w naszym kraju. Swoją popularność zawdzięczają niskiej masie i tym samym akceptowalnej cenie połączonej z efektowym wyglądem. Pierścionki wielokamieniowe to drugi najpopularniejszy asortyment kupowany w Turcji. Ich jakoś i wzornictwo zostały zaakceptowane przez polskie klientki.Biżuteria
Producenci tureccy są na trzecim miejscu pod względem ilości produkowanej biżuterii na świecie po fabrykantach włoskich i indyjskich. Odgrywają coraz większą rolę na rynku biżuterii zastępując w pewnych przedziałach asortymentowych włoskich producentów.
Wzmożony ruch na targach w Turcji i we Włoszech zapowiada jedno. Wielu z nas
w najbliższym czasie kupi lub otrzyma w prezencie to co my zobaczyliśmy i opisaliśmy dla Państwa.

Hurtownia złota | Hurtownia Jubilerska | Hurtownia Biżuterii | Biżuteria włoska | Biżuteria | Biżuteria złota
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
pozycjonowanie stron internetowychIstanbul Jewelry Show II

Otwarcie Istanbul Jewelry Show II, zorganizowanego przez Rotaforte International Trade Fairs & Media odbyło się 28 sierpnia w Istanbul Expo Center. Jako jedne z największych targów w branży, Istanbul Jewelry Show II (znane również jako 27 Międzynarodowe Targi Biżuterii, Srebra, Zegarków i Wyposażenia) zgromadziły ponad 15 tys. lokalnych i międzynarodowych gości oraz ponad 500 odwiedzających firm. Targi trwały do 31 sierpnia.Przedstawiane były: złota, srebrna i diamentowa biżuteria, różnorodne szlachetne i pół-szlachetne kamienie, perły, elementy montażowe, zegarki, oprzyrządowanie, narzędzia i wyposażenie, gabloty wystawiennicze, oprogramowanie jubilerskie oraz sposoby zabezpieczeń.

Istanbul Jewelry Show (akredytowany przez Istanbul Mineral and Metals' Exporters Association (IMMIB), Tureckie Stowarzyszenie Jubilerskie (TAJ) i Światową Organizację Przemysłu Wystawienniczego (UFI)), jawi się jako międzynarodowa platforma, gdzie łączą się różne pomysły, produkty, trendy oraz idee. Platforma ta odgrywa ważną rolę w prezentowaniu światu bogatej oferty tureckiego przemysłu biżuteryjnego, będącej odpowiedzią na szerokie zapotrzebowanie produktów zarówno o wysokiej jakości, jak i różnorodnych.

Tureccy producenci złota odnoszą wiele sukcesów przez ostatnie 10 lat powodując, że Tucja stała się drugim największym na świecie eksporterem i trzecim największym producentem na świecie, za Włochami i Indiami. Pozostawiając za sobą nawet Chiny, w ubiegłym roku Turcja była trzecim największym konsumentem złota, bezpośrednio za Indiami i Stanami Zjednoczonymi. Dlatego też wszyscy ważni reprezentanci biznesowi z Unii Europejskiej, Turcji, Wschodniej Europy, Środkowego Wschodu, Rosji, Północnej Afrki i krajów Śródziemnomorskich pojawili się na tych targach.

Podsumowując - były to targi, na których lokalni i zagraniczni producenci, hurtownicy, sprzedawcy, eksporterzy, importerzy i projektanci mogli obrzejrzeć najnowsze trendy i pomysły w branży. Targi również ważne dla dla Turcji, która jest w gronie największych producentów biżuterii na świecie.

Wybraliśmy dla Państwa interesujące fasony kolczyków, naszyjników i bransolet, które pojawią się na naszej stronie w drugiej połowie września. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć targowych.

biżuteria | Hurtownia złota | złoto | Hurtownia biżuterii | Hurtownia Jubilerska | sprzedaż hurtowa biżuterii

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
pozycjonowanie stron internetowych

Tagi: hurtownia  biżuteria  obsługa sklepów jubilerskich  hurtownia złota  hurtownia jubilerska  hurtownia biżuterii  sprzedaż hurtowa biżuterii  złoto 

Artykuły o podobnej tematyce:
Komplety biżuterii
Biżuteria, naszyjniki
Internetowa Hurtownia Jubilerska
Biżuteria, naszyjniki
Kolczyki
Hurtownia złota on-line
Koraliki srebrne
Hurtownia Kosmetyczna
Biżuteria
Kolczyki

Aktywność robotów sieciowych: Google: 150, MSN: 0, Yahoo: 1

Menu:

biznes   download   forum   gry   internet   kraków   kredyty   kursy   meble   meble kuchenne   mieszkania   mp3   muzyka   nauka   nieruchomości   osk   osrodki   poznań   pozycjonowanie   prawo   reklama   rozrywka   seo   sklep   sport   szkoły   warszawa   wroclaw   zakłady bukmacherskie   zdrowie