Klimatyzacja SEO

niech linki oddychają

Ekskluzywne hotele w Polsce

Co ma wspólnego hotel Hilton z Mistrzostwami Euro 2012? w jaki sposób nowe inwestycje wpłyną na rozwój gospodarczy oraz wzrost dobrobytu w Polsce.

Standard hoteli w kraju systematycznie rośnie. Dla ponad połowy mieszkańców Polski ceny noclegów są często nie adekwatne do zarobków ale dla turystów z Zachodu są bardzo przyjazne, zatem coraz częściej decydują się oni na spędzenie urlopu w Polsce.
Polska jest ładnym państwem czego jej obywatele zazwyczaj nie dostrzegają. Piękne góry, mazurskie jeziora, świeże powietrze to najważniejsze aspekty odwiedzin turystów z innych krajów do naszego kraju. Do niedawna baza noclegowo-gastronomiczna nie była dostosowana do standardów unijnych jednak po przystąpieniu naszego kraju do Unii to się zmieniło. Rozwój branży hotelarskiej związany z Euro 2012 oraz podjęcie decyzji o rozbudowaniu sieci hoteli Hilton z pewnością podniesie ranking hoteli w Polsce.
Mistrzostwa europejskie w piłce nożnej w Polsce w 2012 roku wymusiły konieczność poszerzenia sieci hoteli oraz alternatywnych miejsc noclegowych jak też rozwoju branży gastronomicznej. Inwestycje te są wielką szansą dla polskiej branży turystycznej - przede wszystkim bazy noclegowej. Planowane Hotele w większości mają powstać w miejscowościach o słabo rozbudowanej bazie noclegowej tzn. Rzeszowie, Opolu, Poznaniu. Planowane inwestycje w tym hotele Zielona Góra i pozostałe miejscowości powinny ukończyć do roku 1012 jednakże wydaje się być to skomplikowane.
Do momentu rozegrania mistrzostw Euro 2012 powinno się przede wszystkim powiększyć bazę hoteli o średnim poziomie. Większość z nich ma powstać bezpośrednio w pobliżu miejsc, w których mają odbywać się mecze.
Ogół planowanych lokale gastronomiczne i hotele Przemyśl oraz inne większe miasta planują ukończyć w wytyczonym czasie.
Planowana jest również budowa bardzo wysokiej klasy miejsc noclegowych. Jeden z nich ma powstać w Rzeszowie i należeć do sieci Hilton. Rzeszów może dużo zyskać na tej inwestycji poprzez stworzenie mnóstwo dodatkowych miejsc zarobku przy jego budowie oraz związany z tym spadek bezrobocia.
Znaczna ilość polskich miast posiada duży potencjał rozwoju. Miastami takimi i ich okolicami interesuje się coraz więcej inwestorów zagranicznych. Przykładowo w Rzeszowie, stolicy Bieszczad, rozpoczęta została już budowa Millenium Hall, która ma być jednym z największych w kraju centrów handlowo - rozrywkowych. Centrum ma być wzbogacone przede wszystkim w luksusowy Hilton Hotel. Powstanie hotelu Hilton w Rzeszowie wynika głównie z faktu położenia tego miasta na głównej drodze prowadzącej w kierunku Ukrainy, gdzie także będą rozgrywane mecze Euro 2012.
Wolfgang Neumann, który jest szefem sieci hoteli Hilton Europa i Afryka, podał informację, iż w Polsce w przeciągu paru lat ma powstać co najmniej jedenaście hoteli, z których większość to Hilton Garden Inn. Po tych inwestycjach sieć planuje rozbudowanie w naszym kraju swoich hoteli średniej klasy Hampton by Hilton. W miastach takich jak Kraków, Łódź, Poznań, Rzeszów, Szczecin oraz Warszawa, hotele Hilton mają zostać zbudowane najszybciej. W tych miastach zazwyczaj zatrzymuje się wielu inwestorów zagranicznych w związku z czym baza noclegowa powinna być wysokiego standardu.

Tagi: hotele  tanie hotele  ekskluzywne hotele  hotel hilton  hilton  hotel 

Artykuły o podobnej tematyce:
Apartamenty w Krakowie
Karpacz - wczasy w górach
POCZATKI SQUASHA W RZESZOWIE I NA PODKARPACIU
noclegi
noclegi na Jurze, Jura Krakowska-Częstochowska
Serwis turystyczny
Tanie wczasy nad morzem Bałtyckim
Stare Miasto turystycznie
Turystycznie wokół Starego Miasta
Rozrywka w Internecie

Aktywność robotów sieciowych: Google: 65, MSN: 19, Yahoo: 18

Menu:

biznes   download   forum   gry   internet   kraków   kredyty   kursy   meble   meble kuchenne   mieszkania   mp3   muzyka   nauka   nieruchomości   osk   osrodki   poznań   pozycjonowanie   prawo   reklama   rozrywka   seo   sklep   sport   szkoły   warszawa   wroclaw   zakłady bukmacherskie   zdrowie