Klimatyzacja SEO

niech linki oddychają

Zatrzymanie cen na rynku nieruchomości

Ceny wzrosną / spadną czy też nie ulegną zmianie? Ostatnio wychodzi raczej na to ostatnie. Takie przynajmniej krążą opinie.

Kupić nie kupić, pooglądać warto. Zwłaszcza, kiedy cena kupna jest wysoka. W przypadku nieruchomości wysoka jest zaś zarówno cena kupna jak i cena wynajmu. Pooglądać na szczęście można jeszcze za darmo.

Agenci od jakiegoś czasu mają chyba niezłe żniwa. Dowolna agencja nieruchomości na jaką spojrzymy (przynajmniej w większych miastach) szuka nowych pracowników. Prowizje z pewnością musiały pójść w górę. A prowizje za same nieruchomości i tak są przecież bardzo wysokie.

Fajnie muszą się czuć studenci. Stancje również nie należą do najtańszych. Studenckie życie powoli staje się dostępne tylko dla bogatszej części społeczeństwa. Kupno mieszkania również z pewnością jest poza ich zasięgiem.

Pocieszeniem może być informacja prezentowana przez większość powiedzmy wiarygodnych źródeł - ceny mieszkań i domów na jakiś czas się mają zatrzymać. Kolejny boom cenowy ma nas czekać w okolicach 2010 roku. Także mamy dwa lata spokoju. Chyba, że po raz kolejny prognozy okażą się nietrafione.

Pocieszenie to zresztą jest marne. Ceny nawet jeżeli się zatrzymały to na bardzo wysokim poziomie. Cena 10 000 za metr kwadratowy nie jest już jakimś ewnementem i to nie tylko w Warszawie. No cóż, trzeba się po prostu wziąść do roboty i zarabiać więcej.

Tagi: mieszkania  kupno mieszkania  stancja  stancje  agencja nieruchomości 

Artykuły o podobnej tematyce:
Darmowe ogłoszenia w Lublinie
Jak dodać ogłoszenie w Lublinie
Jak zbudować szybko i tanio dom?
domy Rzeszów
Jak wybrać firme remontową
Kilka wskazówek dla nieobeznanych
Twoje gniazdko w Hiszpanii
Kup sobie mieszkanie w Krakowie
Chcesz przeżyć bezstresowy remont?
Biuro nieruchomości

Aktywność robotów sieciowych: Google: 206, MSN: 26, Yahoo: 10

Menu:

biznes   download   forum   gry   internet   kraków   kredyty   kursy   meble   meble kuchenne   mieszkania   mp3   muzyka   nauka   nieruchomości   osk   osrodki   poznań   pozycjonowanie   prawo   reklama   rozrywka   seo   sklep   sport   szkoły   warszawa   wroclaw   zakłady bukmacherskie   zdrowie